Повідомлення про оприлюднення проекту спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України та Національної академії медичних наук України «Про удосконалення впровадження досягнень медичної науки у сферу охорони здоров’я»

Проект спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України та Національної академії медичних наук України «Про удосконалення впровадження досягнень медичної науки у сферу охорони здоров’я» розроблено відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», пункту 9 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, та з метою обліку науково-технічних розробок і забезпечення їх практичного застосування.

Проект спільного наказу передбачає впровадження в сферу охорони здоров’я України системи обліку та подальшого використання результатів наукової (науково-технічної) діяльності, які відповідають засадам доказової медицини, що сприятиме забезпеченню використання медичних технологій та лікарських засобів з науково доведеною ефективністю, підвищенню якості медичної допомоги, об’єктивізації оцінки ефективності використання бюджетних коштів, витрачених на наукові дослідження, та створенню передумов для розвитку трансферу технологій у сфері охорони здоров’я.

Проект наказу, аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України  в мережі Інтернет www.moz.gov.ua та на офіційній сторінці розробника проекту регуляторного акта в мережі Інтернет www.ukrmedinform.com.ua.

З метою налагодження всебічного громадського обговорення зауваження і пропозиції стосовно змісту регуляторного акта надаються у письмовій та електронній формі протягом місяця за наступними адресами:

Міністерство охорони здоров’я України, 01601, м. Київ, вул.         М. Грушевського, 7.

Український центр наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи МОЗ України, 04655, м. Київ, пр – т Московський,19. Контактна особа: Горбань Андрій Євгенович, тел. 428-37-22, E-mail: minf@ukr.net

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011,  м.  Київ, вул.  Арсенальна, 9 / 11,тел. 254 – 56 – 73, E-mail: inform@dkrp.gov.ua